مقدمه:

تعطیلات تابستان 4 ماه است که بعد از هفت ما درس خواندن شروع میشود که دانش آموزان میتوانند در این 4 ماه تعطیلی اوقات فراغت خوبی داشته باشند و به کار های غیره بپردازند.

بدنه:

من در تعطیلات تابستان به کلاس زبان و کامپیوتر رفتم اخر مادرم میگوید که یاد داشتن این دو هنر بسیار در زندگی موثر است و به نحوی آموختنش واجب است .
واقعا آموختن این دو هنر برایم لذت بخش بود اخر در زندگی خیلی مورد استفاده است .

مال در تعطیلات امسال به مسافرت رفتیم ، شمال ایران شهرستان بابلسر خیلی لذت بخش بود کنار دریا و آرامش خاص خودش برایم وصف ناشدنی بود ، واقعا جای شما خیلی خیلی خالی بود .

من و دوستم هر روز به مسجد می رفتیم و در کلاس های مسجد هم حضور داشتیم در مسجد کلی چیز در مورد زندگی آموختیم که کلا مسیر زندگی من را عوض کرد و چیز های زیادی را در مورد دین و مذهب خود آموختم که یکی از نکات مثبت این تعطیلات برای من بود.

نتیجه:  

سر انجام تابستان تمام شد و من دوباره دلم برای تفریح ها ، مسافرتی که در تابستان امسال رفتیم ، کلاس زبان ، مسجدو غیره تنگ خواهد شد .

این انشا برای دختران بود برای دیدن انشای پسرانه اینجا کلیک کنید .

ویرگول ، سایت درسی تعطیلات ,تابستان ,خیلی ,زندگی ,مسجد ,رفتیم ,تعطیلات تابستان ,کلاس زبان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

روبو بلاگ دلنوشته‌های علی زمانی هیتر دنج ترین جای دنیا ☘ بدانید سمن های تخفیف ویژه فقط برای امروز sullivanhtyzn337 Webbplats